Vad har du för önskningar och planer för 2027. Vill du avsätta tid till att lyssna in i dig och få på pränt just det du önskar.
Ibland kan det vara svårt att veta vad vi vill och vad vi önskar att fokusera på. Tankarna är kanske många men det kan vara besvärligt att sortera och veta vad som behöver prioriteras. Likväl som vi ibland känner oss lite idefattiga och önskar inspiration för att få igång vår egen kreativitet och tillgång till våra verkliga önskningar.
Här ges du möjlighet att fokusera en heldag på dig med just ovan tema.
För att få igång kreativiteten, önskningarna och hitta fokus i dina funderingar varvar vi skrivövningar med yogapass, meditationer och andningsövningar som har till syfte att du släpper taget och flödet inom dig kommer loss. Till hjälp tar vi också vibrationer och ljud från klangskålar och gong.
Du serveras vegetarisk lunch och nyttig fika. Frukt och te i pauser. God mat och vacker miljö.
Kom precis som du är och låt dina önskningar och drömmar för 2027 sättas på pränt av dig.
Öppet för alla oavsett erfarenhet.
Söndagen den 17 januari kl 10-16.30.
Linda Klang leder retreatdagen på Risanäs Udde.
Meddela vid bokning om du har några matallergier.
Din investering 1199kr vilket inkluderar både aktiviteter och mat.
Boka in dig via bokningssystemet. Möjlighet att betala via kort, swish och Klarna.
Du kan också betala via E-passi. Mejla Linda för vidare instruktioner innan du väljer den betallösningen.
Mejla linda@blekingeyogastudio.se vid frågor.
Varmt välkommen!
Linda Klang